Новий фільм Пола Томаса Андерсона змінив назву

Дев’ятий повнометражний проект Пола Томаса Андерсона отримав нову назву. Замість початкового «Soggy Bottom» стрічка отримала заголовок «Licorice Pizza».

Словосполучення відсилає до однойменного магазину вінілових пластинок, що існував в 1970-і роки в Каліфорнії. Дія фільму відбуватиметься в цьому ж часовому періоді і розповість про підлітка-актора, що мріє пробитися в індустрії.

У картині знімалися Купер Хоффман (син Філіпа Сеймура Хоффмана), Бредлі Купер, Бенні Сефді, Шон Пенн, Крістофер Вокен, Бен Стіллер, Джон Сі Райлі, Том Вейтс і Майя Рудольф.

Для «Піци» вже створили кілька акаунтів в соцмережах. Готовий і офіційний трейлер, який демонструють у деяких американських кінотеатрах перед показами відреставрованих копій класичного кіно 1960-х-70-х. У США стрічку випустить студія MGM в грудні. Paul Thomas Anderson’s upcoming film has reportedly been titled ‘LICORICE PIZZA’.

The 1970s coming of age film will star Cooper Hoffman (son of the late Philip Seymour Hoffman), Alana Haim, Benny Safdie and Bradley Cooper. pic.twitter.com/4iGIBaeXGu

— Film Updates (@FilmUpdates) September 9, 2021