Мрії збуваються: Аріана Гранде оголосила про запуск свого бренду косметики

Західні селебріті продовжують захоплювати б’юті-індустрію. Слідом за Дженніфер Еністон, про запуск своєї лінії косметики оголосила співачка Аріана Гранде. Чого нам чекати від нового бренду R.E.M. Beauty?

Аріана Гранде вже встигла зарекомендувати себе як хороший парфумер. Практично всі її аромати моментально стають бестселерами, а деякі навіть були удостоєні престижних парфумерних нагород. Але співачка вирішила не зупинятися на досягнутому і всерйоз задумалася про створення повноцінної косметичної марки.

У березні цього року компанія Thunder Road, Inc. подала заявку на реєстрацію товарних знаків декількох косметичних продуктів R.E.M. Beauty. За даними United States Patent and Trademark Office, в асортименті нової марки точно будуть тіні для повік, помада, хайлайтер, підводка для очей і гель для брів.

Крім того, днями Гранде завела офіційні акаунти для свого бренду косметики у всіх соцмережах, де поки опубліковано тільки одне вітальне відео. На офіційному сайті R.E.M. Beauty зараз красується лише одна фраза Where your beauty dreams become reality («Там, де ваші мрії про красу стають реальністю»). Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений r.e.m.beauty (@r.e.m.beauty)