Зірка «Секс і місто» Сара Джессіка Паркер поділилася рідкісними фото своїх дітей

Американська акторка Сара Джесіка Паркер, яка зараз "по вуха" зайнята у зйомках продовження культового серіалу "Секс і місто", як відомо, не тільки актриса, але й мама трьох дітей. У 56-річної зірки і її чоловіка, актора Метью Бродеріка, підростають 18-річний син Джеймс і 12-річні близнюки Табіта і Меріон, які з'явилися на світ завдяки сурогатній матері.

Сара Джессіка рідко говорить про особисте життя і ще рідше - про дітей, лише зрідка показує їх зі спини.

Зараз останній пост в її стрічці в Instagram - фото вже дорослих дітей, яких вона відправила на навчання після канікул.

"Останні сім днів. Один йде вчитися на перший курс у коледжі. Інші - в 7 клас. І будинок інший. Ми інші. І ми потрібні зараз їм більше. І набагато менше (ніж раніше). Любов", - філософськи підписала серію знімків актриса.

Останній раз Паркер ділилася фотографією старшого сина на початку літа, коли той закінчив школу.

"27 травня 2021 року, випускний у старшій школі. "Постарайтеся бути тим, для кого нічого не втрачено", - процитувала Генрі Джеймса пані Бегбі. Так, ми сильно на це сподіваємося. З усією нашою любов'ю до вас і класу випуску 2021 року. Будинки і по всій країні. Цілу, мама", - написала актриса під чорно-білими знімками.

Нагадаємо, що Сара Джессіка Паркер вперше стала матір'ю у 37 років. Ще через сім років після народження первістка Джеймса на світ з'явилися близнюки. Сара Джессіка і її чоловік Метью звернулися до послуг сурогатної матері і не стали приховувати цей факт від громадськості.

Нагадаємо, Сара Джессіка Паркер найбільш відома роллю Керрі Бредшоу у серіалі «Секс і місто». Вона - чотириразова лауреатка премії «Золотий глобус» за найкращу жіночу роль у комедійному серіалі і дворазова лауреатка премії «Еммі».