«Прийми душ»: Ештона Кутчера висміяли в прямому ефірі

Зірка фільму «Одного разу у Вегасі» Ештон Кутчер піддався тролінгу під час інтерв’ю на ТБ.

Під час виступу на програмі College Game Day телеканалу ESPN 36-річного актора попросили зробити свій прогноз, хто виграє велику гру між його альма-матер – Університетом Айови – і командою штату Айова. Ештон, звичайно, передбачав, що його альма-матер переможе.

Що ж, натовп це не оцінив. Незабаром на фоні вибухнули скандування фрази «Прийми душ». Ештон, ймовірно, міг чути ці слова, але, схоже, не дозволяв тролінгу вплинути на нього. “TAKE A SHOWER”

They’re ROASTING @aplusk on Gameday 😭 pic.twitter.com/G7nCM4ONmx

— Whistle (@WhistleSports) September 11, 2021 Відзначимо, справа в тому, що влітку Ештон Кутчер і Міла Куніс дали інтерв’ю подкасту Armchair Expert. Міла розповіла, що в дитинстві у неї не було гарячої води, тому вона не часто приймала душ: «І коли у мене з’явилися діти, я теж не мила їх кожен день. Я не та мама, яка купала новонароджених дітей ». Ештон додав: «Ось в чому справа: якщо ви бачите на них бруд, помийте їх. В іншому випадку в цьому немає ніякого сенсу ». Після цього ряд акторів підтримали пару, а в Мережі почалося бурхливе обговорення питань гігієни зірок.