Знятий одеситкою кліп визнано найкращим на MTV Video Music Awards 2021

Кліп на пісню Montero (Call Me By Your Name) американського реп-виконавця Lil Nas X (Монтеро Ламар Хілл) став переможцем головної премії MTV Video Music Awards 2021 (MTV VMA 2021). Церемонія нагородження відбулась у Нью-Йорку в ніч на 13 вересня.

Кліп на пісню Montero (Call Me By Your Name) зняла українська кліпмейкерка 32-річна Таня Муіньо. Її робота також завоювала нагороду за "Найкращу режисуру". Відео змагалося у п'яти номінаціях, три інших - це "Найкраще відео з соціальним підтекстом", "Найкраща робота художника-постановника" і "Найкращі візуальні ефекти".

На YouTube кліп набрав вже понад 347 мільйонів переглядів і викликав в мережі чималі суперечки. Дехто вважає у провокаційній роботі Муіньо пропаганду сатанізму і ЛГБТ, а інші - соціальний підтекст і символізм.

Таня Муіньо - українська кліпмейкерка, дизайнерка, стилістка, фотографиня і режисерка. Відома своєю роботою над кліпами популярних виконавців: MONATIK, Время и Стекло, NK (Настя Каменских), Мішель Андраде, Скриптоніт та інні.

Раніше повідомлялося, що 46-річний Святослав Вакарчук став вперше батьком. У лідера гурту "Океан Ельзи" та колишнього очільника партії "Голос" народився син. ASPI news повідомляло, проти Святослава Вакарчука Росія запровадила санкції.