Піаніст Андершевський та скрипаль Хонек їдуть до України на фестиваль BLACK SEA MUSIC FEST

21 вересня в Одесі стартує Сьомий Міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest. Ідейним натхненником та художнім керівником фестивалю є народний артист України Хобарт Ерл.

В різні роки існування фестивалю в ньому брали участь такі музиканти як: Михайло Плєтньов, Борис Березовський, Давід Герінгас, Стівен Іссерліс, Валерій Соколов, Тетяна Мельниченко.

Програма Сьомого фестивалю включає концертні програми, світову прем’єру та участь зіркових солістів, серед яких – Петро Андершевський (піаніст), Костянтин Боярський (альт, композитор), Райнер Хонек (скрипка).

Програма фестивалюУрочисте відкриття - 21 вересня о 19:00 в Одеській філармонії за участю піаніста Петра Андершевського, який виступає у віденському Концертхаус, Берлінській філармонії, Вігмор-холі, Карнегі-холі, співпрацює з Берлінською державною капелою, Лондонським симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром NHK, Камерним оркестром Європи і оркестром "Камерата Зальцбург".

Андершевський виконає Концерт Бетховена для фортепіано з оркестром №5, а також оркестр під керівництвом народного артиста України Хобарта Ерла виконає Симфонію № 49 Гайдна.

1 жовтня о 19:00 відбудеться світова прем'єра Концерту для альта з оркестром Костянтина Боярського у виконанні композитора.

Костянтин Боярський випускник школи Ієгуді Менухіна, закінчив аспіринтуру в Королівському музичному коледжі, отримав безліч нагород, в тому числі Премію The Malcolm Sargent Award і Martin Fund. Cтав переможцем конкурсу імені Бернарда Шора в 1999 році і отримав "Почесний диплом" від Accademia Musicale Chigiana в Сієні, Італія. У 2003 році Костянтин став лауреатом Міжнародного альтового конкурсу Tertis.

Костянтин також відомий композитор. У нього є ряд інструментальних творів й аранжувань для альта та інших інструментів. Він автор двух балетів – "Сплячі" і "Діти війни", які він написав у співпраці з танцювальної школою Королівського балету.

Також в рамках концерту пролунає "Жар-птиця" Стравінського (версія 1919 року) під керівництвом художнього керівника та головного диригента Хобарта Ерла.

8 жовтня о 19:00 пролунає Концерт для скрипки Брамса у виконанні Райнера Хонека. Райнер виступав, як соліст c Віденським філармонічним оркестром в Австрії, Японії, США та інших країнах.

Райнер Хонек приділяє увагу камерній музиці, заснував ансамбль "Віденські віртуози", грав в ансамблі "Струнні солісти Відня" (1982-2004), був першою скрипкою камерного оркестру "Відень-Берлін" (з 2009 року).

Також у програмі концерту прозвучить "Уявлення про хаос" з ораторії "Створення світу" Гайдна та Симфонія № 3 Брамса під керівництвом народного артиста України Хобарта Ерла.