Чому Лана Дель Рей зникла з соціальних мереж?

Лана Дель Рей шокувала фанатів звісткою про те, що збирається видалити всі свої сторінки в соціальних мережах. Новиною про деактивацію облікових записів артистка поділилася, записавши відеозвернення на своїй сторінці в Instagram.

Як виявилося, причиною такого рішення стало бажання сконцентрувати всю свою увагу на наступних релізах. Як пише Dazed, зараз Лана Дель Рей працює над новим альбомом Blue Banisters, вихід якого запланований на 22 жовтня, а також над поетичною збіркою і spoken-word-альбомом.

"Привіт, народ, я просто хотіла повідомити вам, що завтра ми збираємося деактивувати наші облікові записи в соціальних мережах. Просто тому, що у мене так багато інтересів і є інша робота, яка вимагає конфіденційності та чистоти. Я хочу сказати вам від щирого серця, просто спасибі за те, що ви продовжуєте бачити мене крізь музику. Завжди важливо бути спостерігачем. На цей час я збираюся трохи звузити своє оточення і продовжувати розвивати деякі інші навички та інтереси", — розповіла Лана у відеозверненні в Instagram.