Брітні Спірс заручилась зі своїм хлопцем. Вона заявляла, що через опікунство не зможе вийти заміж

Співачка опублікувала відео в Instagram, де показує каблучку, ймовірно, ту, з якою їй освідчився Ашгарі. Сам хлопець опублікував фото з Брітні. 27-річний Сем Ашгарі родом з Ірану. Він переїхав до Лос-Анджелеса у віці 12 років, щоб жити зі своїм батьком, який працював водієм вантажівки. Наразі хлопець працює актором та персональним фітнес-тренером. Зі співачкою він познайомився у 2016 році, під час знімання кліпу.

Брітні Спірс вже були двічі одружена. У 2004 році вона одружилася зі своїм другом дитинства Джейсоном Олександром у Лас-Вегасі, але незабаром шлюб був анульований. Пізніше того ж року вона вийшла заміж за танцюриста Кевіна Федерліна, з яким має двоє дітей. Пара розлучилася у 2007 році.

Що заважало їй одружитися знову?

У 2008 році, коли Брітні лежала у психіатричній лікарні, її опікунами призначили батька Джеймі Спірса та адвоката Ендрю Волета (останній пізніше відмовився від свого статусу). У США існує спеціальний опікунський статус (англійською він називається «conservatorship», а опікун, відповідно, — «conservator»). Такі опікуни призначаються судом і контролюють фінансове й особисте життя інших людей із фізичними чи розумовими вадами або людей похилого віку.

Однак після 13 років прихильники Брітні та й сама співачка вимагали зробити її вільною. Цьогоріч співачка вперше сама дала свідчення у суді Лос-Анджелеса у справі про її опікунство. Під час виступу 39-річна артистка попросила скасувати опіку батька Джеймса Спірса над нею.

Вона розповіла що люди, які контролюють її життя, не дозволяють їй вийти заміж і народити ще одну дитину. За словами співачки, їй також не дозволяють їздити в одній машині з її хлопцем. Спірс розповіла, що опікунство приносить їй більше шкоди, ніж користі, і позбавляє права на власне життя. Брітні Спірс присудили опікуна після низки дивних вчинків, до яких вона вдалася після другого розлучення та втрати опікунства над дітьми. Деякий час вона лікувалася від наркозалежності та була пацієнткою психічних лікарень.

Проте у березні 2021 року тодішній адвокат Брітні Спірс попросив суд назавжди позбавити її батька, Джеймі Спірса, права опікунства над нею. Постійним опікуном попзірки просять зробити Джоді Монтгомері — жінку, яка наглядала за Брітні з 2019 року.