Брітні Спірс оголосила про заручини із Семом Асгарі (фото, відео)

У житті 39-річної Брітні Спірс, здається, нарешті настала біла смуга. У своєму Instagram співачка повідомила, що виходить заміж за 27-річного коханого Сема Асгарі.

Брітні поділилася відеороликом, в якому продемонструвала подаровану нареченим обручку, і не приховувала радісних емоцій.

"Я не можу, хай йому грець, в це повірити!" - написала Брітні.

З фітнес-інструктором Семом Асгарі зірка зустрічається вже близько п'яти років. Вони познайомилися на зйомках кліпу Спірс Slumber Party.

З чуток, закохані вже давно хотіли одружитися, проте до недавнього часу їх заручини були неможливі - Брітні перебувала під опікою свого батька Джеймі і не могла без його дозволу розпоряджатися власним життям.

Тепер же, коли батько Спірс прийняв рішення про складання з себе опікунських повноважень, Брітні отримає довгоочікувану свободу.

"З огляду на те, як розвивається боротьба за опікунство, справи у Брітні йдуть краще, ніж будь-коли. Вона ніколи не відчувала себе такою вільною у багатьох аспектах свого життя. Чим ближче вона стає до свободи, тим ближче вона до того, щоб побачити, як всі її мрії стають реальністю. Шлюб з Семом займає перше місце в цьому списку. Сем теж розуміє, наскільки вони близькі до того, про що давно мріяли. І це безперечно мотивує його мислити ширше," - поділився інсайдер.

Для співачки шлюб стане другим. Її першим чоловіком був Кевін Федерлайн, від якого вона народила двох синів.

Після розлучення з Брітні її колишній чоловік отримав право опіки над дітьми, так як вона пристрастилася до наркотиків і алкоголю, потрапила на лікування в психіатричну клініку і була визнана тимчасово недієздатною.