Реперка Нікі Мінаж підтримує антивакцинаторів

Знаменитість розповіла, що її знайомий після вакцинації став імпотентом. 38-річна Нікі Мінаж розповіла, чому вона пропустила дві дуже значні світські події. Причини цього вона виклала в "Твіттері", де розповіла, що все ще проводить "самостійні дослідження" з приводу вакцинації від коронавірусу. Нікі додала, що якщо вона і вакцинується, то це відбудеться після знаменитого балу Нью-Йоркського інституту костюмів Met Gala. У цьому сезоні в ньому могли брати участь тільки ті зірки, що вакцинувались.

Нікі Мінаж розповіла, що вона не збирається ризикувати своїм здоров'ям тільки для того, щоб її бачили на якихось світських тусовках. Вона також поставила під сумнів ефективність вакцин, пославшись на репера Дрейка, який заразився коронавірусом після вакцинації. На жаль, такі історії дійсно трапляються, але науково доведено, що вакцини в кілька разів знижують ризик розвитку важкої форми хвороби і в десятки разів зменшують ймовірність смертю через неї.

До інших знаменитостей, які поки відмовляються робити щеплення в США, належать Кайлі Дженнер і актриса Сара Джесіка Паркер.