Поплавський відкрив «перший в Україні і світі» факультет TikTok

У Київському університеті культури презентували факультет, присвячений соціальній мережі ТікТок. Про це оголосив президент навчального закладу Михайло Поплавський у вівторок, 14 вересня. Після закінчення факультету можна буде отримати диплом. За яким фахом — Поплавський не уточнив.

«Моя місія – українізувати ТікТок, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми розпочинаємо навчати «з нуля» і по закінченні ви зможете отримати диплом. Університет культури – це бренд, який повинен підкорити світовий інформаційний простір», – заявив Михайло Поплавський.Керівниця проєкту «Тіктокери університету культури» — випускниця університету, начальниця його культурно-творчого відділу Лілія Можаєва. Навчання буде безкоштовним для всіх бажаючих студентів університету культури, сказав Поплавський.

Після завершення презентації студенти і Михайло Поплавський зняли свій перший спільний ТікТок.

Що відомо ТікТок — соцмедійний застосунок для створення і поширення відеороликів. Його створила китайська компанія ByteDance, яка запустила міжнародну версію TikTok у 2017 році. Найбільша популярність ТікТок серед підлітків, тому його часто називають соцмережею для молоді. У 2020 році ТікТок став найпопулярнішим застосунком у світі. Шоумен Михайло Поплавський — президент закладу з 2015 року, а також український політик, співак, професор, продюсер і режисер. Також його називають «співочим ректором». Поплавський публічно оголошував про «завершення» своєї співочої кар'єри у 2013 та 2019 роках. Він давав ряд концертів, що називалися «прощальними», однак продовжує виступати і надалі. У 2021 Поплавський знову оголосив про завершення кар'єри, причому не тільки співацької, але і ректорської. Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ) — заклад вищої освіти IV рівня акредитації. Навчання проводиться за творчими спеціальностями, такими, як хореографія, режисура, музичне мистецтво та інші.