Вперше в історії конкурс «Міс Ірландія» виграла темношкіра жінка

Про це пише BBC.

«Це приголомшливо — бути тією людиною, на яку молоді темношкірі дівчата можуть дивитися і говорити: «Так, вона зробила це, так що ми теж можемо»», — каже Памела.

Конкурс влаштовують з 1947 року, але, яка каже переможниця, «страшно уявити, що пройшло 74 роки, перш ніж хтось інший виграв його».

Вона додає: «Я перша, і це приголомшливо — люди дивляться на мене, і я ніколи не думала, що опинюся в такому положенні». Памела переїхала до Ірландії з Південної Африки у віці семи років з мамою і трьома братами і сестрами.

Перш ніж переїхати в графство Мейо, вони жили в центрі для прохачів притулку. У той час її мати щотижня отримувала від уряду 9 євро на кожну дитину.

Памела вивчала медицину в університеті, а зараз працює в лікарні в Голуеї.

Вона каже, що потрапила на конкурси випадково — коли працювала за барною стійкою на конкурсі «Міс Голуей»: «Одна з суддів думала, що я була учасницею і порадила мені це зробити». Памела каже, що реакція на її перемогу була позитивною, але не обійшлося без негативних коментарів і тролінгу: «Я не люблю звертати на них увагу, я схильна ігнорувати все це».

Додає, що її наступний крок — «Міс світу 2020», який проходить в Пуерто-Рико на Карибах.

Дівчина сподівається надихнути молодих темношкірих дівчат повірити в те, що вони можуть домогтися всього.