Кохана NIKITA LOMAKIN похизувалась апетитними сідничками

ВОНА

Відомий український артист NIKITA LOMAKIN продовжує насолоджуватись відпочинком зі своєю коханою. Разом з нею він відправився досліджувати природу Домінікани. Обраницю артиста звати Світлина. Вона вже встигла похизуватись новими кадрами з відпустки, на яких засвітила своє розкішне тіло.

На сторінці в Instagram кохана NIKITA LOMAKIN опублікувала фото, на яких позує з артистом. Дівчина постала перед камерою у бікіні бежевого кольору та без косметики. Світлана засвітила апетитні сіднички й похизувалась природною красою.

А ще дівчині вдалося зробити фото поблизу фламінго. У дописі кохана NIKITA LOMAKIN повідомила, що неабияк зраділа, адже дуже довго шукала цього птаха. На інших кадрах вона палко цілує NIKITA LOMAKIN, позуючи з ним на траві.

У дописі дівчина артиста повідомила, що дуже вдячна йому за чудову відпустку. Розкішні форми її тіла оцінили багато шанувальників. Вони повідомили, що в дівчини дуже апетитні сіднички.

Також фани побажали закоханим чудово провести час в Домінікані та задоволеними повернутись додому. А ще, за їхніми словами, в NIKITA LOMAKIN дуже красива кохана. View this post on Instagram

Допис, поширений SVETLANA SAKAL’ (@sakalyova) Читайте також: Оля Полякова зізналась, що мала близькі стосунки зі своїм з другом