Анжеліка Варум відмовляється їздити до Криму, аби мати можливість відвідувати Львів

Український Дощ

52-річна представниця російського шоубізу Марічка Варум, яку шанувальники більше знають за псевдонімом Анжеліка Варум, робить усе можливе, щоб не потрапити під санкції і не втратити можливості їздити з Росії до рідного міста Лева, де народилася у 1969 році.

Про це вона розповіла в інтерв'ю на каналі "А поговорити?", що виходить на YouTube.

Співачка повідомила, що не була у Львові вже п'ять або шість років, а відтак журналістка поцікавилася, чи "в'їзна" Варум в Україну.

"Так. Тому я і не їжджу у Крим уже багато років. Така можливість є лише у тому випадку, коли в'їжджаю через Україну. В іншому випадку я потраплю у "чорний список" і не зможу навідуватись у Львів. А у мене там рідні, там живе сестра бабці, якій 96 років. У мене там могили, якими я опікуюсь", – заявила співачка.

Відповідаючи на запитання журналістки про те, як виконавиця ставиться до "нинішньої ситуації", вочевидь, маючи на увазі російсько-українську війну, Анжеліка Варум сказала: "Як до безумства. Як до будинку вар'ятів".

"Я за людство. За мирне співіснування. Моя думка така ж, як у більшості тверезомислячих людей у світі, незалежно від географії та національності. Взагалі дуже погано, коли люди збираються в такі стада, угруповання – читайте Шопенгауера. Зараз багато говорять про те, чи ми один народ з українцями, чи різні? Ми дуже схожі, ми рідні. У мене є коріння і українське, і єврейське, і польське, і білоруське – чого тільки не намішано. Може, тому ці питання викликають у мене такий протест", - пояснила свою позицію Варум.