Ольга Фреймут прокоментувала непристойні жести своєї доньки Злати

ВОНА

Популярна телеведуча Ольга Фреймут часто демонструє правила етикету. Жінка розповідає, як правильно поводитись у громадських місцях та на вулиці.

Зірка українського шоу-бізнесу виховує трьох дітей. Найстаршій доньці виповнилось 15 років. У своєму віці дівчина активно відвідує вечірки та демонструє непристойні жести.

Як Ольга Фреймут реагує на таку поведінку доньки, вона розповіла у програмі “Зірковий шлях”. За словами телеведучої, наразі в дівчинки дуже складний період, адже Злата є підлітком.

Ольга Фреймут повідомила, що дуже часто поведінка в такому віці змінюється. Телеведуча абсолютно нормально ставиться до непристойних жестів доньки.

Жінка повідомила, що Злата є особистістю та вільна самостверджуватися, як їй заманеться. Ольга Фреймут планує завжди підтримувати доньку та бути на її боці. Однак, коли дівчинка буде виходити за рамки дозволеного, то телеведуча відразу відверто поговорить зі Златою.

А ще Ольга Фреймут дуже сподівається, що згодом витівки її доньки минуть. Також, за словами жінки, її донька є надзвичайно доброю та вихованою. Проте, інколи в дівчинки бувають моменти, коли вона намагається бути занадто дорослою та самостійною.