«Просмажка» Кан’є і спогади про секс-скандал: ефектна поява Кім Кардаш’ян на вечірньому шоу

JetSetter.ua

Кім Кардаш’ян дебютувала як телеведуча шоу NBC Saturday Night Live. Зірка багато готувалася, адже це була дуже відповідальна зйомка для неї. Яскраві образи підбиралися не менш ретельно. Кім з’явилася у Balenciaga. Усе пройшло досить круто: запал Кім відчули шанувальники і побажали їй не зупинятися на досягнутому. На шоу Кім продемонструвала власну самоіронію і чудове почуття гумору, багато жартувала, представила прекрасний монолог, спародіювала сестру Кортні (та її палкий роман із Тревісом Баркером) та згадала про власне скандальне секс-відео. Якщо узагальнити: Кім «просмажила» родину. Про матір Кріс теж не забула. «У мене вийшов лише єдиний фільм, і ніхто не сказав мені, що відбудеться його прем’єра. Мабуть, це вилетіло у мами з голови». Кім навіть поцілувалася з колишнім Аріани Ґранде, Піттом Девідсоном, який виступає сценаристом програми. Той зіграв романтичного Аладдіна, а новоспечена телеведуча — його кохану Жасмін. Тим часом Кім згадала про сестер і Кан’є Веста, з котрим, як запевняють ЗМІ, у неї наразі новий етап у стосунках. Він також підтримував зірку на зйомках. ⠀

«Я рада бути сьогодні тут. Перш за все, аби показати вам: я щось більше, ніж просто симпатичне обличчя, гарне волосся, прекрасний макіяж, чудові груди та ідеальні сідниці. Так, я значно краща, ніж та світлина, яку мої сестри показують на прийомі у пластичних хірургів.

https://jetsetter.ua/wp-content/uploads/2021/10/D801DDB3-5EE4-4829-8883-AB0BC5318B55.mp4

Я вийшла заміж за найкращого репера всіх часів. Він також найбагатший темношкірий чоловік в Америці, батько моїх чотирьох дітей. Тому, коли я розлучаюся з ним, це означає, що причина лишень у його особистості», — пожартувала Кім. Хай там як, фани не вірять в офіційне завершення стосунків пари і зичать обом щастя.