У серіалі "Володар кілець" з'являться хоббіти різних рас

ТВ-Гид

Творці проекту вирішили урізноманітнити своїх персонажів

Хоббіти в найдорожчому серіалі Amazon "Володар кілець" не будуть тільки білими, як в попередніх фільмах. За інформацією видання Screen Rant, в приквелі будуть представлені різні раси, а також більше уваги буде приділятися правам жінок.

Про це докладно розповів британський комік Ленні Генрі, який зніметься в серіалі, в ефірі BBC Radio.

Я чорношкірий хоббіт, це чудово, і, що примітно, в приквелі мова йде про перші дні існування Шира, тому, ми корінне населення Харфутов, ми хоббіти, але нас звуть Харфути, ми мультикультурні, ми — плем'я, а не раса, тому серед нас будуть чорні, азіати, мулати і навіть маорі,

— повідомив Ленні Генрі

У серіалі йтиметься про епоху за 1000 років до подій фільмів, що дозволить сценаристам створювати нові історії з персонажами, яких глядачі ще не зустрічали. Крім Галадріелі, Елронда і Саурона, будуть Орен, Белдор, Тайра і Тревін, з якими глядачі малознайомі.

Нагадаємо, що певий сезон "Володаря кілець" вийде на Amazon Prime Video 2 вересня 2022 року. У серіалі також зіграють Синтія Адда-Робінсон, Роберт Арамайо, Оуайн Артур, Макс Болдрі і інші. Шоураннер серіалу є Патрік Маккей і Джон Д. Пейн.

Джерело: afisha.tochka.net