Племінниця Ротару потрапила у глобальний плейлист Apple music

ТВ-Гид

Не минуло й дня як артистка потрапила до глобального чарту та прикрасила обкладинку топової музичної платформи.

Над альбомом артистка працювала з командою майже пів року. Саме він є початком нового витка SONYA KAY.

"Ми дуже ретельно працювали над кожним треком і я точно знаю, що вони зачеплять слухача і кожен зможе знайти, щось для себе в цьому міні альбомі. Мій альбом це справжній драйв емоцій", - каже співачка.

Майже півтора року артистка стояла на роздоріжжі, проте опанувала себе та презентує альбом пісень, який містить такі пісня як "Драйв", "Крихітку", "Забери" та "Відчувай".

"Я людина дуже самокритична, але хочу сказати, що я дуже задоволена тим, як все вийшло. Люблю експериментувати над стилем і думаю, що це добре, оскільки артист має завжди робити щось нове, щоб на нього було і цікаво дивитись і слухати", - резюмувала артистка.

Додамо, що у день релізу артистку підтримали не лише шанувальники, а й радіостанції та зіркові колеги. Як зазначила Sonya Kay - це лише початок.

Хто така Соня Кей

Соня є племінницею української співачки Софії Ротару. Дівчину назвали на честь її знаменитої тітки. Сольна кар'єра Соні почалася з пісні "Дощ", потім "Білий сніг". У травні 2018 року була номінована на отримання премії Золота Жар-птиця за "Прорив року".

Джерело: unian.ua