Всьому виною Джон Леннон: Пол Маккартні назвав справжню причину розпаду The Beatles

Joy-pup

Пол Маккартні, колишній учасник легендарного гурту The Beatles, назвав справжнього винуватця розпаду колективу. Раніше саме його вважали причиною того, що «Бітлз» припинила свою діяльність. Про це музикант розповів в інтерв’ю BBC Radio 4, пише The Guardian.

Як зазначив Пол Маккартні, думка багатьох, що він став ініціатором розпаду The Beatles, невірна. Навпаки, під час однієї зі сварок, які відбувалися нерідко, саме Джон Леннон вирішив, що артистам краще припинити виступи.

«Це не я почав розвал колективу. Всьому виною Джонні», – зазначив співак.

Сам же він хотів виступати в складі The Beatles, але група розпалася. Маккартні додав, що одного разу Джон Леннон прийшов і заявив, що буде йти з колективу.

Якби цього не сталося, музична група виступала б ще. Пол Маккартні вважає, що Леннон був дуже зайнятий своїм новим життям з японською авангардною художницею Йоко Оно, яка стала його дружиною, а потім овдовіла. Його колезі не подобалися ті кайдани, які він відчував, перебуваючи в складі The Beatles. Він завжди хотів свободи, якої не відчував з дитинства, коли його ростила жорстка тітка Мімі. Сам Пол хотів воскресити колектив, так як на той момент не уявляв свого життя без «Бітлз». У 2020 році він заявляв, що розпад групи пов’язаний з сімейною сваркою, якою, не уточнював.

Нагадаємо, група The Beatles була заснована в 1960 році в Ліверпулі. До її складу увійшли Джон Леннон, Пол Маккартні, Джордж Харрісон і Рінго Стар. Незабаром колектив став настільки успішним, що завоював визнання всього світу.

Всього було випущено 14 альбомів The Beatles, а 6 з низ стали діамантовими. Тобто, кожен такий альбом розійшовся тиражем в 10 мільйонів. Але в 1970 році група розпалася, кожен пішов своєю дорогою. А 8 грудня 1980 Джон Леннон був убитий біля свого будинку в Нью-Йорку.

Крім цього, в кінці серпня стало відомо, що учасники колективу The Beatles планують перевипустити найпопулярніший альбом «Let It Be». Його реліз заплановано на 15 жовтня 2021 року, а в нього увійдуть 27 раніше не виданих записів. Також в ньому буде 14-трековий мікс Get Back», який створив продюсер Глін Джонсон. До альбому буде додаватися книга про легендарну четвірку, яка і створила групу. Її написав сам Пол Маккартні.