Півтисячі масовки, справжні декорації та підвищений попит на білі кеди: Найцікавіші факти про "Гру в кальмара"

depo.ua

В Україні "Гра в кальмара" також на першому місці серед найпопулярніших серіалів останнього місця, передає Depo.ua.

Пропонуємо дізнатися трохи більше про цей серіал, що захопив багатьох кіноманів з різних куточків світу.

Гра в кальмара: трейлер та сюжет

"Гра в кальмара" – це вебсеріал з Південної Кореї у жанрі виживання. Іншими словами, це пригодницький бойовик, трилер і драма водночас. Гван Дон Хьок став режисером і сценаристом цього проекту. Поки невідомо, буде це міні-серіал, чи він переросте у довгогральний проект. Наразі доступні до перегляду дев'ять епізодів.

У центрі сюжету група людей, яким дуже потрібні гроші, бо вони в боргах. Раптом їм приходить дивне запрошення до дитячих ігор. Приз – дуже потужний та привабливий, але ставки у грі – смертельні.

Всього до гри на виживання запрошують 456 гравців з різних верств населення, з різними запитами та світоглядом. Завдання – щодня нова дитяча гра. Той, хто виживе, отримає майже 40 мільйонів доларів, а усі, хто програють, помруть. Одразу ж глядач бачить невдаху Сонґ Гі Хун, який не може навіть придбати подарунок дочці, яка живе з його колишньою дружиною. У чоловіка проблеми з азартними іграми, то ж коли йому пропонують зіграти на великі гроші у дитячу гру, а у разі програшу отримати ляпаса, він погоджується. Лише згодом він розуміє, що ставка – це не ляпас, а смерть.

Майже усі актори – це номери, під якими глядач знає кожного з гравців.

Що таке "Гра в кальмара": правила

"Гра в кальмара" - популярна у минулому столітті корейська гра, яка нагадує нашу гру "в класики" тим, що контур для неї малюють на асфальті. Контур складається з двох кіл у верхній і нижній частинах поля, квадрата, який перетинає нижнє коло, і трикутника, що перетинає верхнє коло. Таким чином виходить фігура, що нагадує кальмара.

Усі гравці розділяються на дві групи: захист та напад. Коли гра стартує, захисник бігає на двох ногах, не виходячи за контур, у той час, як нападник за межами лінії намальованої конструкції може стрибати лише на одній нозі. Коли нападник перетне "талію" кальмара", випереджаючи оборону, йому надається можливість вільно ходити на двох ногах.

У фіналі нападники збираються біля входу до "кальмара". Щоб перемогти, нападники мають постукати ногою по невеликому закритому простору на голові кальмара. Проте, якщо захисник виштовхне гравця за обриси кальмара, гравець вибуває з гри - "помирає". При цьому можна тягнути, щтовхати суперників і робити усе, щоб гравець вийшов за контур.

Гра в кальмара: цікаві факти на межі зі спойлерами

Фільм "Гра в кальмара" одразу увійшов до ТОП-10 найпопулярніших серіалів Netflix і наразі посідає перше місце у десятці найпопулярніших серіалів у 90-та країнах світу.

Білі кеди від фірми Vans стали настільки популярними після прем'єри серіалу, що бренд Vans оголосив про зріст продажів на 7800 процентів.

До речі, рожеві комбінезони з серіалу – також у тренді. Мало хто знає, що для учасників проекту не шили однакові рожеві комбінезони, а збирали, як то кажуть, зі світу по нитці.

Продавці впевнені, що рожеві костюми стануть найпопулярнішими на цьому Хелловіні.

Назва "Гра в кальмара" – це назва популярної корейської гри, яка з'явилася десь у 70-х роках 20-го століття. В чому полягає її суть не будемо писати, бо геть заспойлеримо сюжет.

На початку гри кожен учасник отримує загадкову картку з номером телефону на зворотному боці. Так от виявилося, що творці серіалу видалили не ті цифри і усі номери є реальними.

Моторошна лялька, яка вбивала гравців у гру "Червоне світло – Зелене світло", існує в реальності. Якщо хочете побачити її на власні очі – вирушайте до села в окрузі Джінчхон в Чхунчхонбок-до. Ви можете відвідати її біля входу в музей кінних екіпажів під назвою Macha Land.

Режисер та сценарист Гван Дон Хьок написав сценарій ще у 2009-му, проте не зміг втілити придумане у життя через його надмірну жорстокість. Але тепер його задум став реальним.

Ви побачите творця "Гри в кальмара" у першій серії, проте навряд чи здогадаєтеся про це без підказки. О Іль Нам або номер 001 є творцем "Гри в кальмара". У першій серії, коли учасники грають в "Тихіше їдеш – далі будеш", всі гравці підсвічуються яскраво-зеленим кольором. Всі, крім одного ... Це і є О Іль Нам. Напевно лялька була також запрограмована не стріляти в гравця під номером 1.

Гравці у першій серії самостійно обирають свою долю за допомогою конверту: синій – гравець, червоний – охоронець.

Сон Кі Хун повернеться до гри у наступному сезоні, проте, скоріш за все, у ролі охоронця. На це натякає колір його волосся – червоний.

456 гравців – реальні люди, статисти. Попри карантинні обмеження, творець серіалу обійшовся без комп'ютерної графіки масовки.

Нагадаємо, стало відомо, коли вийде продовження серіалу "Секс і місто".