Стало відомо, коли вийде в прокат фільм з українськими зірками про життя в Києві

Київ media

Про це повідомили у студії Film Ua.

Фільм «Найкращі вихідні» складаються з чотирьох новел, герої яких час від часу перетинаються на вулицях Києва. Кожен із них рушає до столиці за своїм планом: хлопці з Кривого Рогу – влаштувати легендарну парубоцьку вечірку, юна одеситка тікає з дому розшукати тата-рокера, кар’єристка зі Львова їде на співбесіду, хлопець з Німеччини прагне відшукати кохання свого життя. Але все йде шкереберть, і врешті герої виходять не тільки за поріг дому, але й за межі зони комфорту.

Зйомки картини розпочалися у липні 2021 р на фестивалі Atlas Weekend 2021 року. Сценаристка проєкту - Настя Лодкіна, режисер - Влад Климчук, продюсер - Андрій Ризванюк. Героїв у фільмі зіграють актори: Дар’я Петрожицька, Наталія Бабенко, Аліна Чебан, Олександр Рудинський, Валерій Морозов, Максим Кириченко, Максим Девізоров та Еліас Райхерт. Крім того, фільм стане гучним акторським дебютом для VERKA SERDUCHKA & band, гурту The Hardkiss, реперки alyona alyona, Onuka та Артема Пивоварова. Виконавці записали для фільму саундтрек, який буде презентовано на початку 2022 року.

Ще один сюрприз від творців — поява на екрані гострого на язик блогера Олексія Дурнєва, що грає хейтера фестивалю. Також на глядачів чекає поява несподіваного супер відомого камео. Але ім'я відомого артиста не озвучують.

Фільм вже було презентовано експертам 17-го конкурсного відбору Держкіно України. У широкий відеопрокат стрічка з'явиться у лютому 2022 року.