Адель з'явилася відразу у двох номерах Vogue і розповіла про схуднення на 45 кг

Український Дощ

33-річна англійська співачка, володарка п'ятнадцяти премій «Греммі» Адель стала новою героїнею відразу двох нових номерів Vogue - британського та американського. Співачка вперше в історії цього глянцевого видання знялася для двох обкладинок одночасно. Також вона дала велике інтерв'ю, яке стало першим за п'ять років. У ньому Адель вперше прокоментувала розлучення з американським бізнесменом Саймоном Конеккі і роман з новим коханим - спортивним агентом Річем Полом.

В інтерв'ю була піднята і ще одна цікава мільйонам її шанувальникам тема, а саме зовнішня трансформація.

Несподіванкою для багатьох стали фотографії, опубліковані Адель в Instagram восени 2019 і навесні 2020 року, на яких вона помітно пострункішала. Зараз вона зізнається, що мети скинути вагу (на даний момент це 45 кілограм) як такої не було, спорт просто допоміг їй у період розлучення і пошуку себе:

"Люди втратили нитку мого перетворення, тому що моя трансформація тривала близько двох років. Все почалося з моєї тривожності. А коли я тренувалася, то починала краще себе почувати. У мене не було мети схуднути, я просто хотіла стати сильніше і постаратися більше часу проводити без телефону. Згодом я прив'язалася до спорту. Тепер тренуюся два або три рази на день. Вранці я роблю силові вправи, вдень зазвичай довго гуляю по лісу або займаюся боксом, а ввечері роблю кардіотренування. Я займаюся з тренером".

Адель додала, що робить це для себе і для сина - таким чином вона подає йому приклад:

"Мені потрібна була залежність, щоб моя голова встала на місце. Це могло бути навіть в'язання, але я знайшла інше заняття. Люди в шоці, тому що я не ділилася процесом свого схуднення у соцмережах. Суспільство звикло, що зірки документують життя в Instagram, але мені абсолютно байдужа думка інших. Я роблю все заради себе".

Також співачка сказала, що не очікувала такої негативної реакції на зміни в її зовнішньому вигляді. Особливо жорстокими виявилися жінки із зайвою вагою, які заявили, ніби вона "зрадила" їм і прогнулася під "мінливий світ" завдяки громадському тиску.

"Усю мою кар'єру моє тіло було об'єктивоване. Не тільки зараз. Я розумію, чому це шокує. Я розумію, чому деякі жінки особливо постраждали. Зовні я уособлювала дуже багатьох жінок. Але я все та сама людина. Але найгірше було те, що найжорстокіші коментарі про моє тіло виходили від інших жінок. Я була страшенно розчарована цим. Це мене поранило", - зізналася Адель.

писав раніше про Тур будинком вартістю $35 млн: В гостях у Джастіна Тімберлейка і Джессіки Біл у Голлівуді.