Дружина учасника “Танців з зірками” заявила, що вони більше не живуть разом

MEDIA НОВИНИ

Дружина українського актора Костянтина Войтенка, який бере участь у новому сезоні шоу “Танці з зірками” на “1+1”, хореографиня Валентина Войтенко 11 жовтня в Instagram заявила, що перебуває зі своїм чоловіком у стані відкритого конфлікту з квітня цього року.

Так вона відреагувала на слова актора, які він сказав 10 жовтня під час шостого ефіру цього проєкту про те, що він має намір протриматися до програми, у якій учасники танцюватимуть зі своїми родичами.

За словами Костянтина Войтенка, це йому потрібно для того, щоб запропонувати дружині разом із ним вийти на паркет заради примирення після сварки, спричиненої її неучастю в цьому проєкті.

У відповідь на це Валентина Войтенко заявила, що в них із чоловіком немає сварок через її неучасть у шоу, як про це говорить чоловік.

“Мене злить і дратує, що про мене брешуть на національному телебаченні – сценаристи, продюсери шоу “Танці з зірками” та мій чоловік. Я просила Костю не вплутуватися мене в його участь у шоу. На жаль, це не допомогло. Я вирішила написати тут свою позицію. У нас немає конфлікту з Костею через мою неучасть у шоу. І мені не подобається, що ця історія тягнеться до якогось возз’єднання у прямому ефірі. Відчуття, ніби я маю підігравати в тому, що придумали й вирішили за мене і в чому я підігравати не обіцяла”, – написала вона.

Дружина Войтенка підкреслила, що в неї немає заздрості до того, що він бере участь у шоу, а вона ні.

“Якби я конкурувала з Костею, я б давно наполягла на постійній няні, помчала б на кастинги і ставила б у пріоритет кар’єру. Але я обрала сім’ю. Готова була перекроювати себе під партнера, намагалася догодити. Усіма силами намагалася змайструвати сім’ю, якої в моєму дитинстві не було. Але я втомилася мовчати й терпіти”, – зізналася вона.

За словами дружини актора, вона зуміла подивитися на їхні стосунки збоку і перестала боятися розлучення чи розставання.

“У нас давно було складно у стосунках. Я усвідомила, що наші стосунки токсичні. У них погано всім. Ми з Костею перебували у відкритому конфлікті з квітня цього року. Із серпня ми відвідували сімейного терапевта. І внаслідок сімейної терапії дійшли до проміжного пункту – жити окремо і продовжувати терапію окремо. Вчитися спілкуватися і реагувати один на одного інакше. На цьому етапі ми зараз. Мені прикро, боляче і сумно. Тому що я маю почуття до людини, яка системно завдає мені болю й погано усвідомлює це”, – написала вона. View this post on Instagram

Допис, поширений Валентина Войтенко (@valentina_voitenko)