У головній ролі – львів’янка: фільм «Мати Апостолів» нагородили на кінофестивалі Calella Film Festival в Іспанії

Galnet.fm

Українська стрічка “Мати Апостолів”, одну з головних ролей у якій зіграла львів’янка Наталія Половника, отримала нагороду за найкращий фільм і найкращу режисуру на кінофестивалі Calella Film Festival в Іспанії. Про це повідомляє Держкіно України.

У місті Калелья відбулась церемонія нагородження шостого Calella Film Festival, на якому Україна отримала відразу дві нагороди: фільм “Мати Апостолів” визнано найкращим фільмом (Best Film), а режисера Зазу Буадзе – найкращим режисером (Best Director), – пояснюють у Держкіно України.

На Calella Film Festiva подали 380 фільмів, відібрали на конкурс 20 і висунули на нагороду 6 фільмів – з Японії, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Великобританії та України.

У Держкіно України розповідають, показ відбувся у місті Ареньш-да-Мар.

Раніше Galnet брав інтерв’ю в акторки, яка зіграла головну роль у цьому фільмі, львів’янки Наталії Половники. Вона розповіла про сюжет, процес знімання і зворотний зв’язок від глядачів. Прочитати інтерв’ю можна ТУТ.

Нагадаємо, кінострічка «Мати Апостолів» отримала нагороду як найкращий повнометражний художній фільм на кінофестивалі Nevada Women’s Film Festival у Лас-Вегасі.

Стрічку “Мати Апостолів” створила компанія “Студія “Золоте Руно”.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.