Наша “Перемога” вже тут. «Океан Ельзи» та Kalush випустили спільний трек

NTA

Вчора ввечері, 12 жовтня, українські рок-гурт «Океан Ельзи» спільно з “молодим” реп-гуртом Kalush (заснований 2019 року) презентували спільний кліп та пісню під назвою “Перемога”. Прем’єру композиції ще вранці анонсували на офіційній сторінці Facebook гурту Kalush. “В нас вийшла спільна пісня з Океаном Ельзи! Зацініть”, – написали вони. Врешті ввечері, 12 жовтня, на каналі OE YouTube відбулася прем’єра пісні. “Нова пісня ​”Перемога” – це продовження наших, ОЕ,​ творчих вилазок в інші жанри.​ Цієї зими я багато слухав хіп хоп музики, від 90-х до сучасної​, і в якийсь момент мені склалася рядки​ приспіву: “Шо би тобі не казали попереду перемога​. Шо би тобі не кричали шакали в слід​ в тебе своя дорога​”​ і зрозумів, що нашому хіп хопу бути!”, – написав Святослав Вакарчук.

Зазначимо, що реліз «Перемоги» припав на 27-й день народження гурту «Океан Ельзи». Цікаво, що того ж 1994 року народився соліст гурту Kalush Олег Псюк. Участь у зйомках кліпу взяли 43 актори, які відігравали образи різних знакових персонажів.

Відео на пісню «Перемога» було знято у Києві режисером Максимом Ксьондою (режисер фільму «Бобот та енергія Всесвіту»). Оператор – Євгеній Усанов. Зняв кліп оператор Євгеній Усанов. У головній ролі – Артем Ткаченко.

Нагадаємо, що 8 вересня легендарні українські гурти «Океан Ельзи» та «Один в каное» презентували свою першу спільну роботу кліп та пісню «Місто весни».