Ашер в четвертий раз став батьком

Жіночий світ

У 42-річного співака Ашера і його 37-річної коханої Дженн Гойкочеа народилася друга спільна дитина. Про народження сина, якого вони назвали Сір Кастелло Реймонд, пара оголосила вчора на своїх сторінках в Instagram, поділившись першими знімками немовляти.

Вітання! Мене звуть Сір Кастелло Реймонд. Я новенький в команді Реймонда. Я народився 29 вересня p вагою 3 200 грамів. А так я ричу… Банда, – написав співак.

Всього рік тому у закоханих народилася донька Соверейн Бо, яка для коханої співака стала першою дитиною. Ашер розповідав, що двчинка з’явилася на світ трохи раніше терміну і повинна була народитися під знаком Скорпіона.

Але вона вирішила, що у неї інші плани. Ваги такі – вони ніби як самі вирішують, що хочуть робити, – розповідав він на шоу Елен Дедженерес.

У Ашера також є двоє синів від колишньої дружини Тамеки Фостер: 13-річний Ашер і 12-річний Навід.

Про роман Ашера і Дженн Гойкочеа стало відомо два роки тому. Кохана співака – музичний продюсер, так що, ймовірно, їх роман почався на роботі. Читайте також: Меган Фокс і Колсон Бейкер знялися для глянцю і розповіли про свої психічні розлади