«Світло в кінці тунелю є завжди», – Олександр Фоззі у Львові

Galnet.fm

Сьогодні, 13 жовтня, у прямому ефірі на радіо FM Галичина учасник гурту THМK Олександр Фоззі презентував новий сингл «Пам’ятай».

Хоча пісня про нелегкі часи, вона оптимістичного характеру. Світло в кінці тунелю є завжди. Пишучи пісню, я хотів знайти якусь світову опору. Згадав усі варіації, на чому тримається світ. Зупинився на трьох черепахах. Потім я думав про імена. Віра, Надія та Любов – банально. Тому вирішив обрати: Дія, Мрія та Любов. Так я назвав своїх черепах і написав про це пісню, – розповів Олександр Фоззі.

Напередодні, 12 жовтня, до пісні учасники гурту презентували також кліп, він присвячений захисникам та захисницям України. Головна героїня сюжету – військова. Кліп знімали у місті Щастя, що на сході країни.

Наш гурт разом з 10 іншими українськими артистами бере участь у проєкті «З країни в Україну». Учасники проєкту обирали 11 міст на сході України і ставали їхніми відеоамбасадорами. THMK обрав саме місто Щастя. Дуже сподобалася його оптимістична назва. Крім того, містечко розташоване за кілометр від Луганська. Туди ми й вирушили на два дні знімати кліп до нового синглу «Пам’ятай», – додав музикант.

Також Олександр Фоззі повідомив, що новий альбом поділили на дві частини, оскільки назбиралось багато матеріалу. Перша – точно вийде до кінця осені, приблизно за місяць.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.