Канал 2+2 розпочав зйомки нового детективу «Холод»

2+2

«Холод» — це гостросюжетний детектив про розслідування досвідченого слідчого Максима Холода та лінгвокриміналіста Олександри Косович, які розкривають найскладніші кримінальні справи, маючи лише голосові повідомлення, особисті щоденники, прощальні листи або записки жертв. Для імпульсивного, грубого та досить жорсткого Холода робота — це «поле бою», де він може отримати гострі емоції та відчуття ризику. Принципова і непоступлива Косович навпаки керується холодним розумом, її головний інструмент — знання мови, текстів і слова. Попри різні методи роботи і мотиви, лише разом вони можуть дізнатися причини загадкового самогубства доньки Холода.

Головні актори: Олександр Яцентюк, Евеліна Юкова, Сергій Даниленко, Станіслав Сукненко та ін.

«Холод» — це не класичний детектив, до якого звикли шанувальники серіалів 2+2. Це наша перша спроба наблизитися до детективів у стилі сучасного нуару, що відобразиться у візуальному, звуковому оформленні, драматичній атмосфері та головній сюжетній лінії, яка триматиме глядача в напрузі до останнього кадру, — коментує Сергій Карпенко, креативний продюсер проекту. — Ще одна особливість серіалу — метод розслідування героїні Косович, яка за вимовою чи стилем листування може викрити злочинця. Щодо нюансів її роботи знімальну групу консультують лінгвокриміналісти та експерти з правоохоронних органів».

На замовлення каналу 2+2 серіал «Холод» знімає 1+1 Продакшн. Режисер: Євген Чернишов. Автор сценарію — Вадим Єрченко. Генеральні продюсери: Сергій Кизима, Акім Галімов. Продюсери: Сергій Карпенко, Володимир Москалець, Оксана Янко-Коваленко, Давид Боравлєв.

Дивись також:

Канал 2+2 знімає новий міні-серіал «Переслідуючи вогонь»

На каналі 2+2 прем'єра нового шоу про зірок «Віпи і Топи»

«Не хвилюйся, я знайду тобі місце у своєму людському зоопарку»: як штучний інтелект може загрожувати людству