Українські хіп-хопери вперше стали чемпіонами світу

NTA

Українські танцівники вперше в історії стали чемпіонами світу з хіп-хопу. Євген Кулаківський, Даниїл Чернов і Максим Оробець здобули перемогу на World Hip Hop Dance Championship у категорії малих груп – так званій «трійці». Загалом у першості виступали представники 87 країн. Фаворитами вважалися хіп-хопери з Канади, США та Австралії. Традиційно світова першість із хіп-хопу щороку проходить у США. Та цьогоріч через пандемію організатори врешті обрали онлайн-формат.

«Нам потрібно було зі своєю офіційною програмою записати на відео виступ і надіслати їм. У чемпіонаті участь брали представники із 87 країн, а в нашій категорії було близько 40 команд. Спочатку ми пройшли у пів фінал, тобто у десятку. І вже цьому зраділи і здивувались, бо це вперше в історії України. І взагалі вперше Україна вийшла у фінал, не кажучи вже про перемогу”, – розповідав після змагань «Дзвін. Медіа» Максим Оробець.

За вимогами чемпіонату, танець мав тривати півтори хвилини, не містити жодного непристойного руху чи жесту. View this post on Instagram

Публикация от MAXIM OROBETS (@maximus_madstate) «У півфіналі нам відняли бали за те, що ми просто взялися за штани у зоні… ну ви зрозуміли. Нам сказали: «Вибачте, це некультурно». На щастя, навіть це не завадило перемогти», – прокоментував у ТСН Максим Оробець, який, до речі, брав участь ще в першому для України чемпіонаті світу з хіп-хопу ще у 2011 року.

Усі українські хіп-хопери-чемпіони представляють різні міста України: Максим – з Черкас, Євген – з Києва, Даниїл – із Запоріжжя. До світової першості готувалися в Києві.