Дружина Джорджа Клуні в лимонному пальто і окулярах «засвітилася» на вулицях Вашингтона

Український Дощ

Днями дружина 60-річного Джорджа Клуні 43-річна Амаль потрапила в об'єктиви репортерів. Фотографи піймали правозахисницю на вулицях Вашингтона, коли та направлялася на робочу зустріч.

На публіці мама чотирирічних двійнят Елли і Александра з'явилася у ніжному жіночому образі в пастельних тонах. На ній були кремова сукня довжиною трохи вище коліна, лимонне пальто і тілесні човники. Монохромний look Амаль доповнила світло-бежевою сумкою Roger Vivier і сонцезахисними окулярами.

Це один з небагатьох виходів Амаль Клуні у світ після довгої перерви. Все літо зоряна пара разом з дітьми провела в Італії у своєму будинку на озері Комо, де намагалася не привертати до себе зайвої уваги. Через тривалу відсутність подружжя в публічному просторі у пресі навіть з'явилися чутки, що вони знову чекають близнят, однак Джордж Клуні досить швидко спростував ці домисли журналістів.

З настанням осені Амаль і Джордж повернулись у Штати і почали знову активно виходити в світ. Спочатку подружжя з'явилося на прем'єрі нової режисерської роботи Джорджа, фільму під назвою The Tender Bar, в Лос-Анджелесі, а потім відвідали ту ж прем'єру, але вже в Лондоні.

Нова картина Клуні розповідає про молоду людину, біологічний батько якої зник незабаром після її народження. У своєму бажанні знайти заміну батькові головний герой зустрічається в барі зі своїм дядьком і починає спілкування з іншими відвідувачами закладу. В основу сюжету стрічки ліг роман Джона Морінгера "Ніжний бар", а головні ролі у фільмі дісталися Бену Аффлек, Таю Шеридану і Лілі Рейб.