В гостях у сказки: Григорий и Кристина Решетники показали, как отдыхают с детьми в турецком Диснейленде (ФОТО)

Караван

Ведущий «Холостячки» Григорий Решетник вместе с детьми, женой Кристиной и ее родителями устроил себе каникулы. Большая семья отправилась в Турцию. Их местом назначения стал знаменитый «турецкий Диснейленд» — парк развлечений и отель The Land Of Legends. Сказочными фотоотчетами и рассказами о путешествии семья делилась на своих страницах в «Инстаграме«.

Кристина Решетник рассказала: мечтала усроить отдых родителям. «У мене була мрія і ціль на цей рік — відвезти батьків на відпочинок за кордон. І принциповий момент — подорож для батьків оплачуватиму саме я. І як би Гріша мене не вмовляв, батьки теж, я була непідступна — я нереально щаслива! Бо в 31 мріяла зробити це і зробила — батьки щасливі, онуки теж, неймовірну програму розваг складено, і ми готові провести увесь тиждень весело та активно.

Дивлюсь на щасливих батьків і розумію — що зараз я відчуваю себе на сьомому небі від щастя, бо збулась моя мрія! Немає нічого кращого, ніж бачити щасливих батьків поруч!» В восторге остались все. «Той випадок, коли не тільки діти в захваті, але й ми. Тут справжній рай для них — Ваня і Діма не знали до останнього, куди ми їдемо і що їх чекає))) Тому уявляєте, який був сьогодні шок. Величезний парк атракціонів, в якому ми й живемо, тематичний готель, американські гірки, вистави і дельфінарії — це все територія нашого готелю. Космос, словом». Фото: instagram.com/grisha_reshetnik, instagram.com/kristina_reshetnik