Актриса серіалу "Топтун" розповіла, як поставилася її мама до розлучення

ТВ-Гид

У серіалі "Топтун", який йде на каналі "Україна", колишнього чоловіка та дружину грають Михайло Кукуюк і Олександра Польгуй. Актриса поділилася прикладом, який підказав, як можна ставитися до розлучення – це вирок, "кінець життя" або початок щасливих стосунків.

Глядачі каналу "Україна" вже познайомилися з героями детективного серіалу "Топтун", в якому грають чудові українські актори. Головні ролі дісталися Михайлу Кукуюку та Олександрі Польгуй. У колишнього подружжя за сценарієм непрості стосунки.

"Марина і Василь Топтенко працюють в одному відділі. Але в картині навіть є сцена, в якій звучить фраза: "Між нами немає ненависті", – розповіла актриса Олександра Польгуй. – У якийсь момент вони навіть намагаються налагодити стосунки. Чим це закінчиться – побачимо. Тут якраз є інтрига, тому що з'являються також інші персонажі".

Деякі люди болісно переживають розлучення, у них опускаються руки. Інші починають все з нуля й створюють щасливі стосунки. Але як сказала героїня фільму "Той самий Мюнхгаузен": "Розлучення огидне не тільки тому, що розлучає подружжя, а й тому, що чоловіка при цьому називають вільним, а жінку – покинутою".

"Моя мама тричі розлучалася й тричі виходила заміж раніше, ніж її колишні чоловіки, – навела приклад Олександра Польгуй. – Мама щаслива. У дорослому віці вона отримала вищу освіту й кожне розлучення було для неї етапом чогось прагнути. Нещодавно вона переїхала з іншого міста ближче до Києва. Тому розлучення – взагалі не вирок!"

Джерело: kanalukraina.tv