Дружина Володимира Остапчука показала пристрасний танець з шоуменом

ВОНА

Нещодавно дружина Володимира Остапчука відсвяткувала день народження. Шоумен влаштував для коханої справжню вечірку у циганському стилі. За словами Христини Горняк, день народження вона відсвяткувала розкішно.

Жінка, навіть, поділилась роликом, який зробила під час вечірки. Його дружина Остапчука опублікувала в соцмережі Instagram.

Перед камерою Христина Горняк постала в образі циганки.

одягнула пишну сукню, доповнивши образ корсетом та трояндою у голові. Також жінка нафарбувала губи яскраво-червоною помадою. В ролику Христина Горняк пристрасно демонструє свої рухи й отримує задоволення від святкування дня народження.

На вечірці були присутні друзі іменинниці. Всі вони веселились під циганську музику та вітали жінку з днем народження. А ще на святкуванні був розкішний торт.

У дописі Христина Горняк повідомила, що передивилась ролик багато разів. Жінка лише з усмішкою згадує той день. Вона дякує всім присутнім, які побували на святі.

У коментарях під роликом фани залишили багато приємних слів. Вони засипали жінку компліментами й побажали їй завжди бути такою веселою. View this post on Instagram

Допис, поширений kristygor (@kristygor) Читайте також: Спокуслива Сніжана Бабкіна похизувалась розкішним тілом в купальнику