Наталія Холоденко розповіла, чому не спілкується із зірковим кумом Юрієм Ткачем

ВОНА

Відома українська психологиня Наталія Холоденко неабияк здивувала мережу своїм зізнання. У програмі “Зірковий шлях” вона вперше розповіла, чому не спілкується із зірковим кумом Юрієм Ткачем.

За словами жінки, два роки тому в неї народилась донечка Вів’єн. За кумів психологиня вирішила взяти зірок українського шоу-бізнесу, а саме Катерину Кухар та Юрія Ткача.

Також Наталія Холоденко зізналась, що з гумористом перебувала у чудових стосунках. Вони, навіть, були найкращими друзями. Проте, в якийсь момент від жінки відвернулись всі близькі люди. За словами психологині, останні кілька років були для неї найважчими.

Наталія Холоденко поправилась на 15 кілограм, перехворіла коронавірусом й ледь не опинилась за крок до діабету. Проте, найбільшим ударом для жінки стало те, що від неї відвернулись всі її друзі. Наталія Холоденко відчувала себе школяркою, яка зіштовхнулась з булінгом.

Також психологиня розсекретила, що до цієї ситуації причетний її кум Юрій Ткач. За словами Наталії Холоденко, саме він був ініціатором припинення спілкування.

Психологиня додала, що не спілкується з ним вже пів року. Юрій Ткач, навіть, не приїхав на день народження своєї похресниці. За словами жінки, подарунок для Вів’єм передала його дружина Вікторія.

Читайте також: Вікторія Смеюха вперше розповіла про булінг та аб’юз, який пережила, перебуваючи у гурті “НеАнгели”