Дружина Григорія Решетніка завітала на “Україна має талант”

ВОНА

Григорій Решетнік став ведучим чудового проєкту “Україна має талант”. Він підтримує кожного учасника та щиро вболіває за найкращих. Не так давно телеведучий замилував фанів новим сімейним фото. Його чоловік запостив на сторінці в Instagram.

Через постійні зйомки Григорій Решетнік не дуже часто бачиться зі своїми рідними. Дружина телеведучого вирішила підтримати коханого, тому завітала на “Україна має талант”. Разом з синами Христина Решетнік побувала за лаштунками шоу. Перед камерою вона постала у стильних джинсах та білосніжній футболці.

Сини телеведучого були одягнені в темні шорти та червоні футболки. На фото всі члени сім’ї мило усміхаються. Григорій Решетнік тримає на руках наймолодшого сина. За його словами, чоловіку стало дуже приємно, коли він побачив свою сім’ю.

Перед камерою ведучий проєкту “Україна має талант” теж постав у стильному вбранні. Він одягнув червоні штани та бежевий жакет. Шанувальники засипали Григорія Решетніка великою кількістю компліментів й назвали чудовим батьком. А ще, за словами фанів, у телеведучого ідеальна сім’я. Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Григорій Решетнік • RG (@grisha_reshetnik) Читайте також: Колишня дружина Дзідзьо показала квартиру, в якій прожила з артистом 10 років