Завершилися зйомки другого сезону “Бріджертонів”

MEDIA НОВИНИ

Один із творців та продюсерів серіалу «Бріджертони» Кріс ван Дузен повідомив в інстаграмі про завершення зйомок другого сезону костюмної драми.

«Пишаюся акторами та командою, які демонстрували максимум своїх можливостей щодня цього складного року. Слів не вистачає. Ми прийдемо до вас у 2022 році», — написав Кріс ван Дузен, позуючи з двома головними акторами серіалу Джонатаном Бейлі та Сімон Ешлі.

Зйомки других «Бріджертонів» не раз призупинялися через пандемію та випадки зараження на майданчику. Серіал Netflix заснований на серії книг Джулії Квінн і розповідає про сімейство Бріджертонів та їх світське життя, повне інтриг та пристрастей, в альтернативному Лондоні XIX століття.

Деталі сюжету не повідомляються. У другому сезоні до серіалу не повернеться один із виконавців головних ролей Реге-Жан Пейдж. До приходу на Netflix «Гри в кальмара» «Бріджертони» залишалися найпопулярнішою новинкою стрім-сервісу.

Раніше творець серіалу Шонда Раймс заявила, що шоу розплановане як мінімум на вісім сезонів. Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений chrisvandusen (@chrisvandusen)