Про розлучення Джонні Деппа та Ембер Герд знімуть документальний фільм

Elle

Одна з найскандальніших пар Голлівуду

Стримінговий сервіс Discovery+ працює над документальним фільмом про розлучення Джонні Деппа та Ембер Герд. Кінострічка називатиметься «Джонні проти Ембер». Про це повідомляє Variety.

«Те, що сталося між Джонні та Ембер, досі викликає розбіжності між фанатами і публікою. Ми вирішили створити документальний фільм, в якому будемо досліджувати історію з точки зору кожного, щоб глядач міг вийти за рамки заголовків, зрозуміти, хто вони такі, і вирішити, кому варто вірити», — прокоментувала віцепрезидентка Discovery Шарлотта Рід.

Документальний фільм складатиметься з двох серій: одна розповідатиме версію Джонні Деппа, а інша — Ембер Герд. У сюжеті будуть інтерв’ю з юристами, розповіді близьких друзів зірок, а також архіви з фотографіями і відео.

Нагадаємо, Джонні Депп та Ембер Герд одружилися 2015 року і через 15 місяців розлучилися. Шлюб вирішила розірвати Ембер, вона й поділилася подробицями особистого життя, звинувативши Джонні Деппа. Акторка заявила в есе для таблоїда The Sun, що її колишній чоловік — наркоман, жорстокий аб’юзер та тиран. Джонні Депп запевняє, що така інформація про нього — брехня. Влітку 2021 року суд Нью-йорку визнав публікацію неправдивою і підтримав актора.