"Я різав її картини": Коляденко розкрив скандальні подробиці стосунків з Білик

Новини.LIVE

Дмитро Коляденко відверто розповів про стосунки з Іриною Білик. Хореограф не приховує, що влаштовував екскоханій сцени ревнощів, а також шість разів робив їй пропозицію.

Подробицями Коляденко поділився у програмі ЖВЛ.

Читайте також:

Білик розкрила справжні причини розлучення з російським фотографом Ахмадовим

Коляденко розкрив скандальні подробиці стосунків з Білик

Так, Ірина та Дмитро познайомилися в 2001 році – тоді співачка знаходилася в шлюбі. Втім, цей факт не зупинив Коляденка.

"Я запросив її в ресторан. Я замовив всі шашлики, хачапурі. Вино червоне, вино біле. Рахують рахунок - мені не вистачає грошей", - згадує хореограф.

Через кілька місяців співачка розлучилася, і у неї почався роман з Коляденко. При цьому виходити заміж за хореографа артистка не поспішала: за словами Дмитра, він робив їй пропозицію шість разів. Однак у цей час за зачиненими дверима між коханими набирали обертів неабиякі пристрасті – Коляденко влаштовував Білик сцени ревнощів.

"Я різав її картини, я викинув диван з 13-го поверху. Я заклеїв її косметику. Я йшов босоніж Києвом. Я жив під мостом з безхатьками", - поділився Дмитро, додавши, що після чергового скандалу через п'ять років Ірина вигнала його з дому.

Більше про Ірину Білик

Ірина Білик показала свого сина Табріза, який народився 9 грудня 2015 року від сурогатної матері. Співачка перенесла серйозну операцію, після якої їй заборонили самостійно народжувати.

Артистка також показала, як виглядала 10 років тому. Тоді у артистки було темне волосся..

Ірина Білик розсекретила, що подарувала на день народження колишньому чоловікові Дмитру Коляденку, який влітку відзначив ювілей - цього року хореографу виповнилося 50 років.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.