Відомі пари, які розлучилися у 2021 році

Joy-pup

Часом, навіть, здавалося б, міцні пари, не витримують деяких негараздів у сімейних стосунках. Деякі з них після оголошення про заручини раптом розривають зв’язки, а інших не утримують навіть діти. Ми в joy-pup розповімо про відомі пари, які розлучилися у 2021 році.

Граймс та Ілон Маск

33-річна співачка була у відносинах із відомим підприємцем та засновником SpaceX з 2018 року. Здавалося, у пари все гаразд – вони навіть мислили майже однаково. Так, наприклад, знаменитість теж цікавиться космосом та наукою, і навіть змінила ім’я на Сі Буші, що є символом швидкості світла у вакуумі. У 2020 році у неї і 50-річного Маска народився син, якого пара назвала X A-12. Але закохані не витримали випробування життя на відстані, принаймні таку версію розлучення було озвучено. 2021 року було оголошено про розрив відносин двох дуже яскравих особистостей, а Граймс після цього заявила, що планує колонізувати супутник Юпітера – Європу, де створить лесбійську комуну.

Лів Тайлер та Дейв Гарднер

Пара офіційно розлучилася ще у березні 2021 року, але оголосила про це лише нещодавно. Причиною стало те, що знаменитості нібито віддалилися одна від одної, адже кожен із них хотів зосередитися на кар’єрі. А закінчення стосунків ховалося спеціально, щоб не нашкодити дітям увагою громадськості. До речі, у відносинах Лів та Дейв були 7 років, вони виховують двох спільних дітей.

Кім Кардашьян та Каньє Вест

З початку 2021 року чутки про розлучення зіркової пари не замовкають. Після того, як Кім Кардаш’ян оголосила про те, що розлучається з репером, було чимало припущень щодо причин цього вчинку. Дехто навіть підозрював Веста у зраді своєї дружини. На них, до речі, натякнув і сам Каньє (вже Ye) в одній із пісень із нового альбому Donda. Наразі пара офіційно не розлучена, але вже не разом. Кардашян виховує чотирьох дітей, які були народжені від репера і останнім часом підігріває чутки про стосунки з актором Пітом Девідсоном. Її ще чоловік не відстає і розповідає, що зустрічається з моделлю Вінтерією, але особистим життям Кім незадоволений, натякаючи, що вона ще заміжня, а тому нові відносини гріховні.

Зейн Малік та Джіджі Хадід

Незважаючи на те, що пара розлучається і знову сходиться не вперше, нинішня ситуація може стати точкою неповернення. А справа в тому, що Зейн звинувачений у домашньому насильстві – він словесно ображав і закрив у вбиральні матері своєї коханої Йоланду Хадід. Конфлікт стався через дочку Зейна та Джіджі, коли модель була у від’їзді. Малік визнав свою провину, має виплатити штраф і пройде випробувальний термін. За цей час він планує налагодити стосунки з Джіджі та домогтися спільної опіки над дочкою. До речі, модель не проти цього.

Білл та Мелінда Гейтс

Одна з найміцніших пар несподівано розлучилася у 2021 році. Ніхто навіть не думав, що в сім’ї співзасновника Microsoft може статися таке. Документи про розлучення було підписано у серпні, а сама Мелінда вирішила не претендувати на подружню підтримку, але залишила прізвище Гейтс. Також вона разом із чоловіком продовжує працювати у спільному благодійному фонді, але з особливими умовами: якщо протягом двох років вона зрозуміє, що їй погано перебувати поряд з Біллом, то покине свою посаду та піде. Офіційно про причини розриву не повідомляється, але, можливо, винна всьому дружба Білла Гейтса зі скандальним бізнесменом Джеффрі Еппштейном, якого звинувачували в секс-торгівлі. Мелінда просила свого чоловіка не бачиться з фінансистом, але той кілька разів відвідував його апартаменти.

Кейт Босуорт та Майкл Поліш

Американська актриса оголосила про розставання вельми зворушливим постом, зазначивши, що кохання між нею та її колишнім чоловіком залишилося. Але настав такий момент, що вони не можуть бути разом. У чому саме причина – вона не пояснила. Пара була офіційно одружена з 2013 року, спільних дітей екс-закоханих немає. До речі, вони продовжують працювати над спільними проєктами та навіть спілкуються.