Наталка Карпа відверто розповіла про проблеми у шлюбі

ВОНА

Популярна українська співачка Наталка Карпа збентежила фанів своїм відвертим зізнанням. Як виявилось, в її сім’ї не все так ідеально, як здається на перший погляд.

У своєму інтерв’ю для програми “Зірковий шлях” жінка розповіла про кризу в стосунках з чоловіком. Наталка Карпа та Євген Тєрєхов побралися 5 років тому. Взимку минулого року у них народилася донька Злата. Попри те, що подружжя виглядає цілком щасливим, їхні стосунки опинились під загрозою.

Співачка зазначила, що їй знову прийшлося “одягнути броню” та захищатися. Більше того, вона впевнена, що її вкотре “вдарить ножем у серце” близька людина. Жодних причин, через які виникли непорозуміння у їхніх стосунках з чоловіком, Карпа не називає. Також вона утрималась детально прокоментувати наявний конфлікт.

Наталка зазначила, що у своїх піснях розповідає про все, що зараз відбувається в її стосунках. Саме через творчість співачка ділиться з шанувальниками своїми проблемами та болем.

Також Карпа наголосила, що належить до тих жінок, які до останнього намагаються зберегти стосунки та усіма силами боряться за шлюб. З її слів, співачка буде робити усе для того, щоб зберегти свою сім’ю.

Читайте також: Оля Цибульська спантеличила мережу архівним фото з Дзідзьо