Дмитро Коляденко розповів усю правду про стосунки з Іриною Білик

ВОНА

Роман відомої української співачки Ірини Білик та Дмитра Коляденка у свій час наробив чимало галасу в Мережі. Тоді всі розуміли, що між ними доволі складні стосунки, але ніхто не знав наскільки. У своєму інтерв’ю для програми “ЖВЛ” Дмитро вирішив розповісти усю правду про відносини зі співачкою.

Пара познайомилася у 2001 році. Попри те, що Іра була одружена з моделлю Андрієм Оверчуком, Коляденко все одно запросив її на побачення після одного з концертів. Чоловік з посмішкою пригадує той момент, як після вечері йому не вистачило грошей, щоб оплатити рахунок у ресторані. Але і тут він вийшов з ситуації, та залишив в якості застави свій перстень, який так і не зміг забрати. Дивним чином наступного дня цей заклад згорів. Можливо, це вже був якийсь знак, а Дмитро його просто не помітив.

За деякий час після побачення Білик розлучилася з Оверчуком та розповіла суспільству про стосунки з Коляденком. Дмитро наполегливо добивався руки співачки, але вона не поспішала знову виходити заміж. Хореограф освідчився коханій 6 разів, а вона так і не сказала очікуване “так”.

Дмитро зізнається, що в розпачі влаштовував Ірині гучні сцени у стінах їхньої оселі. Він розповів журналістам, як різав картини, псував косметику жінки та, навіть, викинув диван з вікна 13 поверху. Більше того, Коляденко виклав у Мережу відверті фото співачки та розповів, що одного разу навіть ночував з бомжами під одним із Київських мостів.

На п’ятий рік стосунків після чергового скандалу Ірина просто не витримала та вигнала Дмитра з дому. На цьому їхні відносини закінчились. Але чоловік ніяк не міг заспокоїтись та робив необдумані вчинки, про які сьогодні жалкує. Після цього у нього почалася депресія, яку він долав за допомогою алкоголю. Тільки кваліфікована допомога психотерапевта допомогла Дмитру повернутися до нормального життя.

Читайте також: Злату Огнєвіч знову розкритикували за вибір на “Холостячці”