Похоронна церемонія Галини Гатчинс відбудеться у колі родини та друзів

UNN

Прах українки Галини Гатчинс буде похований на приватній церемонії у присутності близьких родичів та друзів, повідомив представник родини Гатчинс у п’ятницю у заяві, яка також включає новий коментар чоловіка покійної режисерки, Метта Гатчинса, передає УНН із посиланням на The Times та Nation World News.

Деталі

Сім’я відмовилася повідомити, де буде похована Гатчинс. У заяві, надісланій електронною поштою в The Times, Метт Гатчинс сказав: “Галина була любов’ю всього мого життя, і її втрата зруйнувала мрії нашої родини. Ми відчуваємо тишу її безповоротного зникнення, як затишну тишу в нашому домі. Наша любов і захоплення нею. зростає в міру того, як ми розповідаємо її історію, і ми сподіваємося, що її робота зможе надихнути кінематографістів і оповідачів по всьому світу. Ми дякуємо багатьом щедрим прихильникам, які виявили таку турботу в цей час втрати”.

На фотографії, наданій сім’єю, зображено надгробний камінь Гатчинс із її знаком ASC (членство в Американському товаристві кінематографістів. — ред.), а також зображення кінокамери та стрічки плівки. На камені вигравіровано два рядки тексту: “Її світло формує наші життя” та “Продовжуйте слідувати своєму баченню”.

Контекст

Галина Гатчинс була застрелена минулого місяця на зйомках фільму Rust у Нью-Мексико, коли під час репетиції свинцеву кулю з пістолета випустив актор Алек Болдвін.

Трагедія спонукала кіноіндустрію закликати до посилення стандартів безпеки на знімальному майданчику, включаючи відмову від справжньої зброї та порожніх набоїв будь-якого типу. Розслідування, включаючи встановлення винних, продовжується.