Дмитро Коляденко відверто розповів, чому розлучився з першою дружиною

ВОНА

Відомий український співак та хореограф Дмитро Коляденко вирішив відверто поговорити про особисте. У своєму інтерв’ю для програми “ЖВЛ” чоловік розповів про свій перший шлюб.

З режисеркою-постановницею “Танців з зірками” Оленою Коляденко вони прожили 10 років. Чоловік та жінка познайомилися у театрі бабусі Дмитра та одразу закохалися. Більше того, наступного дня після знайомства, співак зробив Олені пропозицію.

Їхні стосунки розвивалися настільки стрімко, що вже у 1993 році у них народився син Пилип. Саме тоді пара зіткнулася з серйозними труднощами, адже у 90-ті усім було важко, а них на руках була ще й маленька дитина. Дмитро розповів, як йому через скрутне фінансове становище приходилось шити для сина марлеві підгузки та повзунки зі звичайної скатертини, а потім виварювати все це та прати господарським милом.

Коляденки розуміли, що так довго тривати не може. Вони хотіли для себе та для маленького Пилипа кращого життя, саме тому вирішили створити власний танцювальний колектив та переїхати в столицю. Там завдяки Юрію Рибчинському вони поїхали у своє перше турне з EL Кравчуком.

Потім Коляденків запросили хореографами у проєкт “Шанс”, що зробило їх відомими на всю країну але, водночас, зруйнувало сім’ю. Вже тоді пара працювала нарізно, колишні закохані перетворились у звичайних колег.

Дмитро розповів, що уся слава діставалася йому, а Олена в той час була своєрідним “сірим королем”. Але жінка хотіла більшого, прагнувала реалізувати себе. Саме тому одного разу вона забрала сина та пішла з дому назавжди.

Читайте також: Наталія Холоденко розповіла, чому не спілкується із зірковим кумом Юрієм Ткачем