Анастасія Приходько перервала трирічну паузу та презентувала нову пісню "Подруга". ВІДЕО

UaInfo

Співачка Анастасія Приходько презентувала пісню "Подруга". Новий трек артистка присвятила жіночій дружбі і всім дівчатам, які мали невдалі стосунки, та яких зраджували їхні кохані.

“У кожної дівчини має бути подруга, з якою вона може випити вина, поговорити по душам та яка підтримає у складний момент життя.

Хочеться нагадати всім жінкам, що потрібно себе цінувати, не витрачати сили та енергію на чоловіків, які вас не варті або нехтують вашими почуттями. Важливо цінувати себе і не забувати про своїх друзів, які часто відходять на другий план, коли ви захоплені стосунками.”, - коментує Анастасія, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Пазли склалися ідеально: Дзідзьо та Олександр Пономарьов презентували ліричну пісню про кохання. ВІДЕО

Читайте також: Адель випустила перший альбом за останні шість років. ВІДЕО

Нова пісня співачки дуже не характерна для її репертуару та відрізняється від попередніх композицій. Автором тексту та музики є Дмитро Сисоєв, відомий своїми хітами, написаними для багатьох українських артистів, а саунд-продюсером став близький товариш Анастасії Приходько Андрій Ігнатченко.

Найближчим часом Приходько обіцяє презентувати кліп на пісню “Подруга”, у якому головні ролі зіграли її друзі - телеведуча Олена Філонова, шоумен Дядя Жора, травесті-діва Монро та блогер Олег Машуковський.

Це перша пісня Анастасії після трирічної паузи в кар’єрі. Артистка зізнається, що після народження третьої дитини у неї відкрилося нове дихання у творчості і вона практично записала альбом, який фанати зможуть почути вже у 2022 році.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitterі YouTube