Ексклюзив «Зiркового шляху»: Камалія розповіла, скільки у неї помічників

Контракты

Співачка Камалія розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», про причини, які можуть її змусити звільнити помічників.

Співачка Камалія разом с чоловіком–мільярдером Мохаммадом Захуром виховують доньок Мірабеллу та Арабеллу. Впоратися із господарством родині допомагають декілька людей.
«На кухні кухар один. Дві покоївки, гувернантка та костюмер. Персонал з нами живе, але у них окремий будинок, - розповідає співачка і додає, що вже звільняла декого з персоналу, - багато разів було через неохайність. Ми люди охайні, гидливі. Там камери просто. Людина не знала. Ганчірку, якою витирається на столі, вона взяла, у неї накапало на підлогу, і цією ж ганчіркою витерла з підлоги. А ще няня залишила дитину на ліжку в спальні, дитина ще була маленькою, 2 роки десь. І пішла. І дитина впала з ліжка і вибила собі 6 зубів. То був жах. Дитина вся в крові».
Камалія не приховує, що вже думає над освітою дочок, яких планує відправити навчатися закордон.
«У нас суперечки з Захуром щодо Великобританії. У них там ранок починається: шампанське, потім пішли коктейлі, потім коктейлі, що горять, потім горілка, віскі. Це все протягом дня гулянки. І вони просто лежать уже біля пабів. Для мене це трохи дико. Я не звикла до такого», - поділилася на каналі «Україна» Камалія.
Чоловік Камалії дає донькам повну свободу виборі професії.
«Вони самі мають вирішувати. Ось я хотів стати Раджем Капуром, а потім довелося керувати заводом. Моя старша дочка хотіла стати боллівудською зіркою. Вона навчалася акторської майстерності. Але не отримала візи. Тому що батько пакистанець, незалежно від того, що він давно є британцем, індуси не дали їй візу. І після цього вона перейшла вже на свій бізнес. Має салон краси в Лондоні, туди королівська родина ходить, актори, актриси», - говорить Мохаммад Захур.
Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».