Кліп українки Таню Муіньо номінували на "Греммі-2022"

UA: Cуспільне мовлення

Американська Національна академія мистецтва та науки звукозапису оголосила номінантів 64-ї церемонії нагородження премією "Ґреммі", яка відбудеться 31 січня 2022 року. На перемогу в номінації "Найкраще відео" претендує зокрема кліп Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X, режисерами якого стали українка Таню Муіньо та сам виконавець.

Також серед номінантів у різних категоріях заявлені Джеймс Блейк, Tyler, the Creator, Біллі Айліш, The Black Keys, Дрейк та інші. З повним переліком претендентів на "Греммі-2022" у 86 номінаціях можна ознайомитися на сайті премії.

Про кліп Муіньо та Lil Nas X

Американський репер Lil Nas X випустив пісню Montero (Call Me By Your Name) у березні 2021 року, композиція відкриває однойменний студійний альбом виконавця. У той же день бвідбулась прем'єра кліпу, де він та українка Таню Муіньо зрежесували.

Кліп одразу почав набирати перегляди і наразі він має понад 395 мільйонів переглядів.

У кліпі репер постає в образі чи то Єви, то чи Адама, яких спокушає змій, його судять в чистилищі, після чого він потрапляє до пекла, де спокушає диявола еротичними танцями. Робота зачіпає теми релігії, сатанізму та ЛГБТ+.

У листопаді кліп отримав премію MTV Europe Music Awards 2021 у номінації "Найкраще відео". У вересні Montero переміг у трьох номінаціях премії MTV Video Music Awards 2021 - "Відео року", "Найкраща режисура" та "Найкращі візуальні ефекти".

Що відомо Таню Муіньо — українська дизайнерка та режисерка з Одеси. Крім Lil Nas X Таню Муіньо знімала кліпи для Cardi B, Кеті Перрі, Rosalia та ін. Вона знімала кліпи для MONATIK, Время и Стекло, NK. Рекордсменка за кількістю нагород у номінації "Найкращий відеокліп" щорічної української премії YUNA, переможниця в номінації "Кліпмейкер року" за версією M1 Music Awards (2018, 2019 роки). MTV Video Music Awards — щорічна церемонія нагородження за створення відеокліпів. Заснована телеканалом MTV в 1984 році. Читайте більше

Українка Таню Муіньо зняла кліп для співачок Normani та Саrdi B

Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для дуету Post Malone та The Weeknd