У грyднi нa eкрaни вийдe сeрiaл зa рoмaнoм львiвськoї письмeнницi «Kaвa з кaрдaмoнoм»

Четверта студія

У грудні цього року глядачі побачать екранізацію роману львівської письменниці Наталії Гурницької – «Кава з кардамоном». Серіал вийде на екрани телеканалу СТБ. Відомо, що в ньому порівняно з оригінальним романом ввели нові сюжетні лінії.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Твоє місто.

«Кава з кардамоном» – це перша історична драма з провокаційним еротичним підтекстом. Сама книга пронизана палкими почуттями, і екранізація передає ці емоції глядачам. Одну з головних ролей зіграв відомий польський актор Павло Делонг», – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці стрічки у Фейсбуку. Серіал «Кава з кардамоном» – це драматична історія забороненого кохання українки та польського шляхтича, яка розгортається у Львові ХІХ століття, за часів «Весни народів». Історична драма буде доступна у двох форматах, ще одну версію можна переглянути на YouTube.

Режисером картини став Стас Капралов. Серіал мав з’явиться на екранах ще у 2020 році. Локації для зйомок обрали у Львові, Жовкві та Києві. Головними героями фільму, окрім польського актора Павела Делонга, стала молода українська актриса Ольга Лавренюк.