«Розвели на гроші»: Ірина Федишин поскаржилася на шахраїв

Факты и комментарии

Популярна співачка Ірина Федишин, яка нещодавно потрапила в ДТП, стала жертвою шахраїв. Про неприємний інцидент зірка розповіла в Інстаграм.

За словами співачки, їх із чоловіком «розвели» на гроші. Ірина з Віталієм хотіли передати посилку з Києва до Тернополя за допомогою сервісу BlaBlaCar.

«Водій нам підтвердився і сказав, що посилка тільки з вокзалу чи автовокзалу. Віталік поїхав на автовокзал, чекає, чекає. Йому кажуть: «Водій трохи спізнюється. Але за новими правилами, ви маєте сплатити через касу поїздку на BlaBlaCar», — розповіла Ірина.

Як діяти, Віталію розповідали телефоном. Спочатку рекомендували сплатити через термінал відправку посилки, як поїздку. Але в терміналі не було такої функції. Тоді йому запропонували скористатися функцією «поповнення мобільного рахунку» за номером нібито водія. Щойно чоловік співачки провів оплату, номер заблокували.

Зіркова пара втратила невелику суму — перевели 200 гривень. Але Ірина вирішила оприлюднити ситуацію, щоб убезпечити інших. Вона закликала всіх бути пильними та не піддаватися на подібні махінації.

Переглянути цей допис до Instagram

Ірина Федишин Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Раніше Ірина Федишин розповіла про перше знайомство з чоловіком та про те, чому погодилася вийти за нього заміж.

Фото Instagram.com/irynafedyshyn