У Китаї заборонили зіркам хвалитися розкішшю у соцмережах

UNN

Китайська влада заборонила місцевим знаменитостям "хвалитися багатством" або "екстравагантними задоволеннями" в соціальних мережах. Про це повідомляє УНН із посиланням на Business Insider.

Деталі

Згідно із заявою китайського агентства з регулювання інтернету, акаунти знаменитостей та фан-клубів мають дотримуватися громадського порядку, підтримувати основні соціалістичні цінності, здоровий спосіб життя та гарний смак.

Зіркам також не можна поширювати чутки, публікувати неправдиву або приватну інформацію, провокувати фанатів і спонукати їх брати участь у "незаконному збиранні коштів чи нераціональних інвестиціях".

Окрім того, влада заборонила проводити прямі трансляції 88 людям, зокрема китайсько-канадському реперу Крісу Ву, якого нещодавно звинуватили у сексуальному насильстві.

Такі заходи вживають, щоб уникнути у мережі скандалів зі знаменитостями та фанатами, які призводять до соціальних заворушень.

Доступ до Twitter, Facebook і YouTube в Китаї заборонений, тому жителі використовують внутрішні сайти, які блокують цензуру, — Weibo, Renren і Youku.

Нагадаємо

У Китаї скоротили час, який неповнолітні можуть витрачати на онлайн-ігри. Користувачам віком до 18 років дозволено грати в ігри лише з 20:00 до 21:00 у п’ятницю, на вихідних та у святкові дні.