Біллі Айліш, Джастін Бібер, Каньє Вест та інші: Список номінантів на "Греммі-2022"

Bilshe.com"Це був рік великих змін для Академії звукозапису", - сказав у квітні генеральний директор Харві Мейсон-молодший.

Справді, такої премії "Греммі" ми ще не бачили: організатори переглянули структуру церемонії та внесли низку змін. Академія скасувала виборні комітети з окремих жанрів, тепер переможці визначатимуться загальним голосуванням журі – раніше так було лише з основними номінаціями. Також було запроваджено дві нові категорії: Best Global Music Performance (неєвропейська традиційна музика) та Best Música Urbana Album (латинська музика). Загальна кількість номінацій на сьогодні – 88.

Головна музична подія року пройде 31 січня у Стейплс-центрі, Лос-Анджелес, і буде доступною для перегляду у прямому ефірі. Серед номінантів на "Запис року" - Біллі Айліш, Джастін Бібер, Doja Cat, Lil Nas X, а також легендарний шведський гурт ABBA. За звання "Кращого альбому" змагатимуться Love For Sale Леді Гага та Тоні Беннета, Evermore Тейлор Свіфт, Donda Каньє Веста та інші. Також на премію повернувся південнокорейський гурт BTS - як і минулого року, вони претендують на "Найкраще поп-виконання дуетом або групою" (на цей раз з треком Butter).

Особливої ​​уваги Академії удостоїлися наступні виконавці: HER, Doja Cat та Джастін Бібер (8 номінацій), Олівія Родріго та Біллі Айліш (7 номінацій), Lil Nas X, Каньє Вест, Фіннеаса, Бренді Карлайл та дует Тоні Беннетта з Леді Гагою (5). Багато хто чекав, що 2022 року на премії з'явиться Адель зі своїм новим альбомом "30", який побив рекорди продажів у США. Цього не сталося, оскільки вихід платівки не вписався у рамки "останнього року" за версією Академії (номінуватимуться можуть виконавці, записи та треки, випущені до 30 вересня 2021 року). Втім, ми ще, напевно, побачимо ім'я співачки у списках "Греммі-2023".